Programista PHP

praca it: etat dla dotthe.it / Łódź

Tagi: programista php developer mysql

Obowiązki:

- projektowanie oraz realizacja serwisów i aplikacji internetowych
- obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
- dbałość o niezawodne działanie aplikacji

Oczekujemy:

- zaangażowania w projekty, sumienności i dokładności
- znajomości języka PHP i technologii internetowych HTML, CSS, JavaScript, XML, RSS
- znajomości MySQL oraz zagadnień związanych z zarządzaniem bazami danych
- umiejętności pracy z cudzym kodem
- kreatywności, komunikatywności, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

- znajomość Wordpress, Joomla, Smarty itd.
- doświadczenie w pracy w zespole programującym w PHP i MySQL
- umiejętność programowania zorientowanego obiektowo
- umiejętność rozwiązywania problemów projektowych

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy
- elastyczne godziny pracy
- odpowiedzialne stanowisko
- możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
- przyjazną i swobodną atmosferę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-01
Wyświetlona: 5197 razy