Specjalista ds. Sprzedaży

praca it: etat dla Eco-Vital / Bełchatów

Tagi: eco vital specjalista sprzedaży

Firma Eco-Vital poszukuje na stanowisko:

Opis stanowiska:
- aktywny udział w sprzedaży, prezentacji produktów i akcjach promocyjno-handlowych
(spotkania z klientami zagwarantowane przez firmę),
- realizacja celów sprzedażowych wyznaczonych przez organizacje,
- prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków umów ,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania:
- wykształcenie min średnie,
- umiejętność pracy pod presja czasu i zadań,
- wytrwałość i determinacja w działaniu,
- dynamizm i zaangażowanie w powierzone działania,
- wysoka kultura osobista,

Mile widziane:
- silne predyspozycje sprzedażowe, umiejętność komunikacji i wywierania wpływu,
- dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
- prawo jazdy kat B,

Oferujemy:
- prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w prężnym i ambitnym zespole,
- szeroki pakiet szkoleń startowych oraz udział w programach rozwojowych,
- możliwość szybkiego awansu pionowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie złożone z części stałej i wysokiej prowizji, plus bonusy i premie dodatkowe za wyniki sprzedażowe,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-28
Wyświetlona: 7933 razy