Pracownik biurowy - Dział Kadr

praca it: etat dla Eco-Vital / Poznań

Tagi: eco vital pracownik biurowy dział kadr

Firma Eco-Vital poszukuje na stanowisko:

Pracownik biurowy – Dział Kadr

Zakres obowiązków:
- administrowanie dokumentacji kadrowej,
- wprowadzanie oświadczeń nowych pracowników do bazy pracowników (sprawdzanie zgodności danych ze stanem faktycznym),
- tworzenie, weryfikacja umów, aneksów dla nowych i obecnych pracowników,
- dbanie o terminowe zgłaszanie listy pracowników do księgowości (m.in. weryfikacja ważności ubezpieczeń),
- weryfikacja kosztów poniesionych na cele służbowych ,
Oczekiwania:
- min. średnie wykształcenie,
- min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- lojalność i zaangażowanie w pracę,
- umiejętność dobrej organizacja pracy,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
- produktywność, konsekwencja w działaniu,
- wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego,
- możliwość zatrudnienia na atrakcyjnych warunkach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-28
Wyświetlona: 6026 razy