HTML/ WEB Developer

praca it: etat dla Ogilvy & Mather Advertising / Warszawa

Tagi: HTML/ WEB Developer

Międzynarodowa Agencja Reklamowa Ogilvy & Mather poszukuje nieprzeciętnych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

HTML / WEB Developer

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie szablonów HTML na potrzeby serwisów www/aplikacji/systemów cms
- modyfikacja istniejących serwisów www
- tworzenie aplikacji Facebook
- dostosowanie i implementacja szablonów Wordpress lub innego systemu CMS
- przygotowywanie e-mailingów

Wymagania:

- bardzo dobre umiejętności programowania po stronie klienta (frontend)
- dobre umiejętności programowania po stronie serwera (backend)
- dobra znajomość Facebook API

Dodatkowe atuty:

- znajomość Wordpress lub innego systemu CMS (Joomla, Drupal, SilverStripe itp.)
- znajomość zagadnień związanych z OOP

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-27
Wyświetlona: 4935 razy