Kierownik Zespołu Testerów

praca it: etat dla Grupa Unity / Wrocław

Tagi: test tester istqb TestLink Selenium

Grupa Unity powstała z połączenia trzech firm: Contium – dostawcy kompleksowych usług e-marketingowych i IT dla e-commerce, Internet Designers – agencji interaktywnej full-service oraz Empathy Internet Software House – firmy tworzącej dedykowane aplikacje w oparciu o rozwiązania internetowe, a także producenta autorskiej platformy e-commerce dla dużych i średnich klientów. Zatrudniamy ponad 150 specjalistów. Mamy swoje biura we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu i Warszawie.
Od dużych korporacji odróżnia nas dynamizm działania, zróżnicowany charakter projektów oraz najszersze na polskim rynku spektrum wykorzystywanych technologii internetowych i oferowanych usług dla e-biznesu. Dowiedz się więcej na www.unity.pl.

W związku z intensywnym rozwojem Grupy i nowymi projektami poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Kierownika Zespołu Testerów we Wrocławiu lub Krakowie.

Obowiązki:
koordynacja prac zespołu testerów,
komunikacja z działami realizacji IT,
opracowywanie planów i harmonogramów testów,
monitorowanie oraz kontrola prac testowych,
rejestracja i analiza wyników testów oraz zgłaszanie incydentów,
opracowywanie raportów z wykonanych testów,
przygotowywanie oraz realizacja projektów usprawniających procesy kontroli jakości,
nadzór nad procesami kontroli jakości w organizacji.

Wymagania:
znajomość metodyk oraz zagadnień dot. testowania aplikacji internetowych,
minimum 2-letnie doświadczenie w testowaniu,
wiedza z zakresu budowy i projektowania systemów informatycznych,
znajomość narzędzi wspomagających testy np. TestLink,
znajomość narzędzi do testów automatycznych np. Selenium,
znajomość zagadnień dotyczących testów bezpieczeństwa,
znajomość zagadnień dotyczących testów wydajnościowych,
wysoka komunikatywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty,
dokładność oraz spostrzegawczość,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją.

Mile widziane:
certyfikat ISTQB,
doświadczenie w pracy w branży związanej z produkcją oprogramowania.

Oferujemy:
zatrudnienie na cały etat w biurze we Wrocławiu lub Krakowie,
szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności,
ciekawą pracę w doświadczonym zespole, przy zróżnicowanych i ambitnych projektach informatycznych,
wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-26
Wyświetlona: 5639 razy