Senior .NET Developer

praca it: etat dla IT Support Group / Warszawa

Tagi: Microsoft NET C# MS SQL senior developer team leader

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Senior Microsoft .NET Developer / Software Architect będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój i projektowanie aplikacji ASP .NET MVC (C#).

Wymagania:

Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne.
Minimum trzyletnie doświadczenie w projektowaniu oraz programowaniu aplikacji webowych.
Doświadczenie w projektach integracyjnych.
Bardzo dobra znajomość platformy Microsoft .NET.
Bardzo dobra znajomość języka C#.
Bardzo dobra znajmość projektowania relacyjnych baz danych MS SQL i języka T-SQL.
Znajomość technologii WCF.
Znajomość i umiejętność wykorzystania języka UML podczas analizowania wymagań i projektowania systemów.
Znajomość HTML, Javascript
Bardzo dobra znajomość zagadnień programowania obiektowego (wzorce projektowe).
Znajomość metodyk i procesu wytwarzania oprogramowania.
Umiejętność szacowania czasochłonności pracy własnej oraz członków zespołu.
Umiejętność prowadzenia własnego zespołu developerskiego.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Wysokie zdolności komunikacji interpersonalnej.

Oferujemy:

Możliwość prowadzenia własnego zespołu developerskiego
Możliwość wyboru sposobu oraz technologii, w jakiej prowadzony jest projekt
Rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach dla czołowych polskich firm
Rozwój warsztatu zawodowego poprzez wykorzystanie najnowszych technologii
Indywidualne szkolenia i możliwość awansu
Elastyczne warunki współpracy (godziny pracy, praca zdalna)
Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-20
Wyświetlona: 5097 razy