C/C++ Developer

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Szczecin

Tagi: Emebedded C++ Developer Programista

Dla naszego Klienta – znanej firmy z branży IT, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Klient: znana firma z branży IT
Lokalizacja: Szczecin

Opis stanowiska:
Rozwijanie oprogramowania – programowanie, integracja oprogramowania, testowanie, dokumentacja techniczna systemów wbudowanych

Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe
Bardzo dobra znajomość języka C lub C++
Doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych
Dobra znajomość języka angielskiego
Zdolność analitycznego myślenia
Umiejętność pracy w grupie

Klient oferuje:
Stabilne zatrudnienie w ranach umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia)
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Przyjazną atmosferę
Pakiet szkoleniowy
Bogaty pakiet socjalny
Pracę w międzynarodowej strukturze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-17
Wyświetlona: 5195 razy