(Junior) Database Administrator

praca it: etat dla CYCLAD / Katowice

Tagi: bazy danych DB2 Oracle MySQL MSSQL

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, dostawcy usług z zakresu outsourcingu, konsultingu i technologii, poszukujemy osób na stanowisko Administratora Baz Danych, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach.

Opis stanowiska:
• Administrowanie i utrzymywanie wysokiej wydajności baz danych
• Monitorowanie, konfiguracja oraz upgrade baz danych DB2 oraz Oracle w infrastrukturze Apache Weblogic opartej na systemach Linux, Unix i Solaris
• Zapewnianie ciągłej funkcjonalności, zgodnie z SLA
• Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Dobra znajomość jednej z baz danych: DB2, Oracle DB, MySQL, MsSQL lub PostgreSQL
• Doświadczenie w implementacji języka SQL – warunek konieczny
• Doświadczenie w instalacji, konfiguracji i administrowaniu bazami danych w dużym, biznesowym środowisku
• Doświadczenie we wdrażaniu i dokumentowaniu procesów oraz procedur dla ciągłego poprawiania efektywności
• Dobra znajomość języka niemieckiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dyspozycyjność i elastyczność
• Analityczne umiejętności rozwiązywania problemów

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-13
Wyświetlona: 5735 razy