Senior Consultant – Software Integration

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: Senior Consultant Software Integration

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:

  • Udział w projektowaniu oraz implementacji kluczowych elementów systemów i platform integracyjnych, realizowanych w oparciu o wymagania klienta
  • Udział w pracach nad architekturą dla rozwijanych i oferowanych rozwiązań oraz aplikacji
  • Komunikacja z klientem, koordynacja pracy zespołu projektowego, wspieranie mniej doświadczonych developerów
  • Techniczne wsparcie sprzedaży przy pozyskiwaniu projektów

Wymagania:

  • Znaczne doświadczenie w projektowaniu aplikacji, znajomość technologii i frameworków J2EE
  • Doświadczenie przy integracji systemów w oparciu o szynę serwisową, BPM, BPEL, Web services
  • Umiejętność analizy systemów, precyzowania wymagań klienta i projektowania architektury aplikacji
  • Znajomość wzorców EAI oraz dobrych praktyk związanych z integracją systemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, kreatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Oracle BPM Suite, Oracle Service Bus, Oracle SOA Suite
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w wysoce atrakcyjnym obszarze technologicznym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
  • Bardzo dobre warunki pracy w wyjątkowej atmosferze i międzynarodowym otoczeniu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-12
Wyświetlona: 6721 razy