Programista PHP / Web Developer

praca it: etat dla Interactive Agency INNOVATIC / Lublin

Szukamy kandydatów na stanowisko Web Developer / Programista PHP.

Oczekujemy:

  • biegłego programowania w PHP5 (obiektow lub / i strukturalne )
  • bardzo dobrej znajomości baz danych, w szczególności MySQL
  • biegłego pisania kodu xHTML/CSS zgodnego ze standardami
  • znajomości zagadnień bezpieczeństwa w aplikacjach WWW
Mile widziana znajomość AJAX, JS.

Zadania:

  • budowa aplikacji www ( sklepy internetowe, systemy CMS, CRM, itp. )
  • rozbudowa istniejących serwisów www

Oferujemy:

  • umowę o pracę ( na okres próbny 3 miesięcy, która po pozytywnym rozpatrzeniu zostanie przedłużona na czas nieokreślony )
  • udział w konferencjach oraz ciekawych projektach
  • i inne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2007-11-14
Wyświetlona: 6598 razy