Grafik Kreatywny

praca it: etat dla Ideo HR / Kraków

Ideo HR dla jednego z ze swoich Klientów – krakowskiej agencji reklamowych poszukuje osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

- Projektowanie graficzne według wytycznych zawartych w briefie kreatywnym.
Udział w sesjach kreatywnych.
Tworzenie projektów grafiki reklam, animacji, opakowań oraz innych materiałów z zakresu BTL, ATL, Interactive, event etc.
- Przygotowanie materiałów do druku.

Kwalifikacje:

- Obsługa pakietu Adobe, projektowanie 3D będzie dodatkowym atutem.

- Doświadczenie poparte portfolio.
- Kreatywność
- Dobra organizacja pracy, terminowość, rzetelność.
- Umiejętność pracy w zespole,
- Komunikatywność.

Oferujemy:

- Pracę w inspirującym, młodym i nowocześnie zarządzanym zespole.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Możliwość realizacji projektów dla topowych marek polskich i zagranicznych.
- Realne perspektywy awansu w ramach struktur firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-01-23
Wyświetlona: 8062 razy