Tester – Quality Analyst

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Katowice

Tagi: tester testowanie Quality Analyst

Dla naszego Klienta, światowego lidera w dostarczaniu treści sportowych on-line dla milionów użytkowników dziennie, poszukujemy osoby na stanowisko Tester – Quality Analyst.

Zakres obowiązków:
- współpraca z project managerami, developerami oraz pozostałymi zespołami w zakresie zaplanowania testów stron internetowych oraz aplikacji mobilnych w celu uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego
- analiza istniejącej oraz tworzenie nowej dokumentacji technicznej
- monitoring oraz korekta obecnych działań w zakresie testowania
- wdrażanie zaplanowanych działań według specyfikacji
- proponowanie działań usprawniających
- raportowanie

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze IT)
- minimum dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie
- doświadczenie w obszarze testowania aplikacji webowych/mobilnych
- doświadczenie w pracy z narzędziami do automatycznego testowania – mile widziane
- mile widziany certyfikat ISTQB
- mile widziana znajomość narzędzi: Selenium, JMeter etc. oraz continuous integration tools

Korzyści:
- ciekawe stanowisko w firmie o międzynarodowym zasięgu
- możliwość poznania najnowszych technologii
- przyjazna atmosfera pracy
- pakiet świadczeń dodatkowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-10
Wyświetlona: 6910 razy