Tester Niefunkcjonalny

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: WebServices SQL JMS

Naszym klientem jest instytucja budżetowa realizująca nowatorski projekt informatyczny dedykowany do ponad 60 tys. odbiorców. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Nr Ref: WAK13TNM
Warszawa

Obowiązki:

• Tworzenie, wykonywanie, planowanie oraz dokumentowanie testów niefunkcjonalnych ze szczególnym, uwzględnieniem testów wydajnościowych oraz bezpieczeństwa,
• Przygotowywanie scenariuszy testowych i danych testowych,
• Automatyzacja testów,

Wymagania:

• Znajomość zagadnień związanych z profesjonalnym testowaniem oprogramowania,
• Ogólna znajomość technologii ze szczególnym uwzględnieniem Web Services (JEE, CXF), JMS (HornetQ, AcitveMQ), MySQL,
• Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów,
• Mile widziana znajomość metodologii wytwarzania. testowania oprogramowania oraz narzędzi (JMeter, LoadUI, The Grinder. SoapUI, Selenium, narzędzia continuous integration),
• Mile widziana znajomość zagadnień związanych z Infrastrukturą (sieci, podsieci, porty, firewall, router itp.)
• Doświadczenie w automatyzacji procesów testowania oprogramowania,
• Umiejętność planowania, tworzenia, wykonywania oraz dokumentowania testów niefunkcjonalnych,
• Umiejętność kierowania zespołem, komunikatywność,
• Umiejętność analitycznego myślenia; tworzenia i wykorzystywania danych testowych,
• Chęć rozwoju i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,

Oferujemy:

• Pracę w młodym zespole,
• Stałe godziny pracy od Poniedziałku do Piątku : 8.00-16.00,
• Atrakcyjne, rynkowe wynagrodzenie,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-10
Wyświetlona: 5155 razy