Tester

praca it: etat dla AdOcean / Warszawa

Zadania przyszłego pracownika

  • udział w prowadzonych testach systemów IT w celu kontroli jakości tworzonego oprogramowania,
  • definiowanie przypadków i scenariuszy testowych,
  • przeprowadzanie testów według stworzonych scenariuszy,
  • automatyzacja testów,
  • współpraca z użytkownikami w celu wykrywaniu problemów jakościowych.

Oczekiwania

  • dobra znajomość środowiska Linux,
  • umiejętność programowania w językach skryptowych np. bash,
  • talent do szukania "dziury w całym".

Mile widziane:

  • znajomość metodologii prowadzenia testów i kontroli jakości,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie przy realizacji projektów programistycznych.

Oferujemy:

  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych i ambitnych projektach informatycznych (naszymi klientami są m.in. Agora SA, Interia SA, Gadu-Gadu SA, Cyfrowy Polsat),
  • pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy),
  • udział w tworzeniu nowych produktów dedykowanych dla rynku reklamowego w Polsce i za granicą,
  • współpracę w gronie doświadczonych programistów, w tym doktorantów najlepszych polskich uczelni,
  • rozwój kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne),
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole i środowisku otwartym na kreatywne pomysły,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • elastyczne godziny pracy.

Proces rekrutacji

Rekrutacja na stanowisko rozpoczyna się od analizy nadesłanych formularzy aplikacyjnych, której wyniki są podstawą zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Kolejny etap to rozwiązanie przez kandydatów rekrutacyjnego zadania, które ocenione będzie przez przyszłych przełożonych. Wyłoniona w procesie selekcji osoba zaproszona zostanie na rozmowę, gdzie omawiane będą szczegóły współpracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-01-22
Wyświetlona: 4591 razy