Java Web Developer

praca it: etat dla CYCLAD SP. Z O.O. / Wrocław

Tagi: J2EE git hibernate SVN

Wrocław

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Tworzenie oprogramowanie w oparciu o metodyką Agile
• Praca jako członek zespołu zadaniowego
• Dbałość o ciągły rozwój procesów w zespole

Wymagania:
• 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość wzorców projektowych OOA/OOD
• Doświadczenie z technologiami: JSP, XHTML, CSS, JavaScirpt (YUI, JQuery), JPA, Hibernate, Tomcat 7
• Znajomość frameworków: Spring, Spring MVC, JSF
• Doświadczenie w testowaniu oprogramowania (Selenium)
• Doświadczenie w używaniu metodyk zwinnych (Scrum, Kanban, CodeReviews, Pair programming, TDD, CleanCode)
• Znajomość WebService (Apache CXF or JAX-WS, REST)
• Umiejętność konfiguracji zarządzania GIT i SVN

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Uczestnictwo w interesujących projektach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych
• Pakiet benefitów m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet relokacyjny, karta Multi Sport
• Duże możliwości rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-03
Wyświetlona: 4444 razy