System Engineer

praca it: etat dla CYCLAD / Wrocław

Tagi: VoIP network sieci TCP/IP

Wrocław, Szczecin

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Dla naszego Klienta – firmy o skandynawskich korzeniach – światowego dostawcy rozwiązań IT m.in. dla branży telekomunikacyjnej, energetycznej, medycznej, produkcyjnej, mediów oraz dla sektora Automotive, poszukujemy osób na stanowisko System Engineer.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój kompleksowych rozwiązań dla platform Multichannel w obszarze Customer Experience Management. Na tych rozwiązaniach bazować będą Klienci podczas zarządzaniani centrami obsługi procesów, pod kątem przepływu informacji z wszelkich dostępnych kanałów (telefon, email, SMS etc.). Nasz Klient opiera swoje rozwiązania na wiodących produktach, jak Genesys i Interactive Intelligence.

Opis stanowiska:
• Monitoring, utrzymanie i wsparcie systemów systemów telekomunikacyjnych Klienta
• Kontrola i rejestracja usterek technicznych, analiza defektów konfiguracyjnych, tworzenie raportów i wprowadzanie poprawek do istniejących rozwiązań systemowych w celu usprawnienia funcjonalności systemu
• Rozwijanie systemu, wsparcie w zakresie testów i integracji
• Analiza potrzeb klientów
• Współpraca z administratorem

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Wiedza z zakresu IT w obszarach OS, DBMS, architektura, protokoły, technologie sieciowe, infrastruktura
• Podstawowa znajomość programowania w co najmniej jednym języku: C #, Java lub języku skryptowym (np. Perl, awk, bash)
• Dobra znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego
• Gotowość do podróży służbowych
• Zorientowanie na Klienta

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju kompetencji, udział w ciekawych projektach (krajowych, jak i międzynarodowych)
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Przejrzysty system motywacyjny, imprezy integracyjne, sportowe
• System benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz inwestycyjny, dopłaty do posiłków, pakiet relokacyjny i inne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-31
Wyświetlona: 5179 razy