Java Developer

praca it: etat dla CYCLAD SP. Z O.O. / Warszawa

Tagi: J2EE git hibernate HTML

Warszawa

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Udział w projektach dla liderów sektora telekomunikacyjnego, finansowego oraz ubezpieczeniowego
• Tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o technologię J2EE
• Tworzenie oraz utrzymywanie aplikacji webowych
• Tworzenie jasnego i wydajnego kodu
• Ocena wyników testów oprogramowania
• Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 3 letnie doświadczenie w rozwoju aplikacji internetowych
• Bardzo dobrej znajomości Java J2SE/JEE
• Doświadczenia w projektowaniu aplikacji opartych na frameworkach webowych, w tym znajomość obszarów:
Specyfikacje JEE (np. JNDI, EJB, JTA),Spring, Hibernate, Struts, JSP
• Znajomość CSS, HTML, JavaScript/AJAX
• Znajomość bazy danych Oracle i języka PL/SQL
• Znajomość zagadnień budowania aplikacji oraz zarządzania kodem (Jenkins, Maven, Git, SVN)
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Pracę w firmie zorientowanej na pracownika i jego rozwój
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Przyjazne środowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-31
Wyświetlona: 4698 razy