Specjalista Rozwoju Stron WWW

praca it: etat dla SEOPOL Sylwester Kalinowski / Białystok

Tagi: Specjalista rozwoju stron WWW

Opis stanowiska pracy

Witaj, nazywam się Sylwester Kalinowski i jestem właścicielem firmy Seopol.
Pomagamy klientom poprawić ich urodę za pomocą naszych kosmetyków
i suplementów diety. Robimy to dobrze, mamy coraz więcej klientów
i dzięki temu potrzebujemy nowych rąk do pracy.

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za optymalizację istniejących stron www,
tworzenie nowych stron ww dla nowych grup docelowych,
tworzenie treści dla stron docelowych,
testowanie poszczególnych stron pod względem założonych celów biznesowych.

Czy szukamy Ciebie?

Nie jesteśmy typową, nudną, polską firmą.
W przeciągu swoich prawie 7 lat istnienia udowodniliśmy wielokrotnie,
że nie ma rzeczy niemożliwych zadziwiając nie tylko polski rynek,
ale również światowe “salony”.
Jesteśmy największym światowym sprzedawcą internetowym kosmetyków marki INVENTIA

Nasz rozwój nie byłby możliwy bez pracowników.
W każdej firmie ludzie są naprawdę najważniejsi.
To dzięki starannie dobranej kadrze nasza firma
zapewnia swoim klientom wyższy standard.
W efekcie z miesiąca na miesiąc Firma odnotowuje wzrost swojej pozycji rynkowej

Rozwój firmy i stały wzrost liczby klientów zapewniają nowe miejsca pracy,
dlatego też szukamy specjalisty na stanowisko Specjalista Rozwoju Stron WWW

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie działającej w handlu internetowym od 2006 roku.

- liczne szkolenia i coachingi oraz profesjonalną kadrę kierowniczą nastawioną na rozwój kompetencji,

- dla pracowników, którzy wykażą się cechami przywódczymi oraz zdolnościami organizacyjnymi: możliwość bardzo szybkiego awansu na stanowisko kierownicze,

Wynagrodzenie:

- 1600 zł brutto dla pracowników na okresie próbnym,

- od 1700 zł brutto do 2500 zł brutto dla pracowników na stanowiskach specjalistów,

- od 2600 zł brutto dla pracowników na stanowiskach menedżerskich,

dodatkowe premie kwartalne (udział yw zyskach firmy),

opracowanie otwartej ścieżki kariery po pozytywnie zakończonym okresie próbnym,

miejsce pracy w centrum Białegostoku przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 2

Do zadań będzie należało:

- optymalizacja istniejących stron www pod względem użyteczności (formatowanie tekstu, obrazków itp)

- tworzenie treści na nowo powstające strony www

- instalacja stron na popularnych CMSach typu Wordpress, Joomla itp.

- modyfikacja prostych skryptów i tworzenie nowych

Zatem jeśli chcesz współpracować z niestandardową firmą, oraz możesz odpowiedzieć twierdząco na większość z poniższych stwierdzeń:

- Jestem odpowiedzialny

- Jestem zorganizowany

- Znam JavaScript

- Jestem dokładny i zwracam uwagę na szczegóły

- Znam HTML/XHTML

- Znam CSS

- Znam PHP

- Znam zagadnienia związane z hostingiem i domenami

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość specyfiki handlu internetowego,
- doświadczenie w zakresie pozycjonowania stron internetowych,
- znajomość technologii sieciowych,
- znajomość google adwords
- znajomość tematu usability stron www
- znajomość analityki internetowej
- umiejętności tworzenia prostej grafiki na potrzeby stron www
- znajomość języka angielskiego
- znajomość copywritignu

Możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-30
Wyświetlona: 8586 razy