Inżynier Programista C/C++

praca it: etat dla Cyclad / Zielona Góra

Tagi: Programista C++ Inżynier developer

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów.Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy działającej głównie w branży automotive poszukujemy Inżyniera Programisty C/C++ do pracy we Wrocławiu, Zielonej Górze lub Koszalinie.

Opis stanowiska:

  • Implementacja, integracja i testowanie oprogramowania systemów wbudowanych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów kierunków: Elektronika, Informatyka, Inżynieria Oprogramowania, Automatyka
  • Dobra umiejętność programowania w językach C, C++
  • Doświadczenie w programowaniu systemów wbudowanych
  • Znajomość narzędzi i procesów programowania
  • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Linux
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego
  • Wiedza z zakresu telekomunikacji GSM/UMTS/LTE
  • Wiedza z zakresu automotive
  • Umiejętność programowania w języku Java i językach skryptowych (Perl, Python)

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Profesjonalny system szkoleń
  • Stabilne środowisko pracy
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do posiłków oraz do różnych form działalności sportowo- kulturalnej
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijających się zespołach
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, wyjazdy zagraniczne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-29
Wyświetlona: 3467 razy