SAP HR Konsultant

praca it: etat dla Cyclad / cała polska

Tagi: SAP HR konsultant consultant

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i weryfikacja rozwiązań projektowych
  • Tworzenie pełnej dokumentacji całego procesu biznesowego
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych oraz pomoc przy konfiguracji
  • Współpraca z działem rozwoju oraz przedstawicielami biznesu
  • Wspieranie fazy planowania i wykonywania testów
  • Wspieranie działalności związanej z migracją danych
  • Proponowanie alternatywnych rozwiązań i technologii zapewniających efektywne rozwiązania systemowe
  • Wspieranie w zarządzaniu projektami dla zapewnienia wzrostu efektywności i funkcjonalności procesu biznesowego
  • Wsparcie przy szkoleniach dla użytkowników
  • Wdrażanie testów akceptacyjnych

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w konsultingu SAP HCM, płacowy system szwajcarski
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza ekspercka w zakresie SAP i doświadczenie w obszarze szwajcarskiego systemu płac:
  • Schemat, zasady, funkcje
  • Niestandardowe operacje i funkcje na zamówienie
  • Integracja finansów
  • Integracja funduszów emerytalnych
  • Doświadczenie w audycie płacowym będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze – 2 dni w miesiącu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-29
Wyświetlona: 3598 razy