Developer Java – aplikacje webowe

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: Oracle DB Oracle Application Framework Oracle e-Busienss Suite JDeveloper SQL

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe
Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Nr Ref: WSK13ISDJ

Zadania:

Udział w zespole projektowym w zakresie Developmentu aplikacji web’owej (opartej na Oracle DB), budowanej w Oracle Application Framework w infrastrukturze Oracle e-Busienss Suite w oparciu o narzędzia JDeveloper.

Wymagania:

Minimum dwuletnie doświadczenie w zbliżonych projektach (development Java z wykorzystaniem narzędzia Jdeveloper ) Znajomość Oracle DB Znajomość SQL Samodzielność w zakresie organizowania własnej pracy, Umiejętność analitycznego myślenia, Umiejętność pracy w zespole i otwartość na poznawanie nowych technologii.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie integratorskiej Czas trwania projektu : 3-5 miesięcy Udział w projektach dla średnich i dużych przedsiębiorstw

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-29
Wyświetlona: 6796 razy