PROGRAMISTA PHP

zlecenia it dla CenterDESIGN Agencja Interaktywna / Trójmiasto / Dowolne

Witam serdecznie,

CenterDESIGN Agencja Interaktywna, to młoda dynamicznie rozwijająca się agencja interaktywna, z wykwalifikowanym, doświadczanym i zgranym zespołem. Specjalizujemy się w tworzeniu spójnego wizerunku firmy,wykorzystując najnowsze i najbardziej zaawansowane narzędzia graficzne i programistyczne.

Poszukujemy do naszego zespołu kandydata do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska
Praca zdalna na stanowisku programisty PHP w Agencji Interaktywnej.

Wymagania:

  •  udokumentowane doświadczenie min. 2 lata
  • znajomość PHP5, xHTML, CSS,
  • znajomość standardów xHTML i CSS
  • dobra znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (PostgreSQL,MySQL),
  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość,
  • zdolność tworzenia dokumentacji w kodzie programów,
  • umiejętność pracy z obcym kodem
  • umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • znajomość JavaScript i AJAX
  • języka angielski na poziomie czytania dokumentacji
  • poczucie humoru
  • osoby z Trójmiasta i okolic, gdyż, co tydzień odbywają się spotkania grup roboczych (jednak nie konieczne)
Oferujemy:
  • Pracę w młodym ambitnym zespole
  • Praca przy projektach znanych i cenionych marek
  • Wysokie Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia i szybkości wykonywanych projektów.
  • elastyczny system czasu pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-01-21
Wyświetlona: 3801 razy