Programista PHP (Rzeszów)

praca it: etat dla PGS Software / Rzeszów

Tagi: php javascript programista developer angular backbone mvc

PGS Software to polska spółka informatyczna notowana na giełdzie. Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów branży IT. W naszych biurach we Wrocławiu i Rzeszowie zatrudniamy ponad 200 programistów i testerów. Tworzymy zaawansowane oprogramowanie dla klientów z Europy Zachodniej i USA.

Obecnie poszukujmy specjalisty na stanowisko:

Programista PHP
miejsce pracy: Rzeszów
nr ref.: SC-RZE-PHP-2013/05

Opis stanowiska

· Komplet zadań od projektowania do implementacji aplikacji PHP

· Komunikacja w języku angielskim

· Praca w metodologiach Agile/Scrum

Wymagania

· Co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu i implementacji aplikacji w języku PHP

· Doświadczenie w programowaniu obiektowym

· Znajomość języka angielskiego

· Dobra znajomość wzorców projektowych, np.MVC

· Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych: MySQL i/lub PostgreSQL

Mile widziane

· Znajomość innych języków programowania (Python lub Java)

· Doświadczenie z jednym z frameworków JavaScript: Backbone.js lub Angular.js

Oferujemy

· Stabilne zatrudnienie

· Pracę w międzynarodowych zespołach

· Rozwój na ścieżce eksperckiej lub managerskiej

· Rzeczywisty wpływ na wybór technologii projektu

· Możliwość zmiany projektu

· Finansowanie certyfikacji technologicznej

· Nieformalną atmosferę w naszym nowoczesnym biurze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-25
Wyświetlona: 5469 razy