Test Manager

praca it: etat dla LSJ Agencja Pracy / Szczecin

Tagi: test manager it praca praca szczecin crm erp cpq

Nasz Klient – międzynarodowy dostawca rozwiązań inżynierskich, serwisowych oraz wyposażeniowych, prowadzi globalny projekt wdrożenia nowego narzędzia – CPQ tool (configuration, pricing and quotation tool).
W związku z tym projektem poszukuje osoby na stanowisko:

TEST MANAGER

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Założenia projektu:
- wdrożenie rozwiązania umożliwiającego zautomatyzowane konfigurowanie systemów (częściowo zautomatyzowany engineering)
- część komercyjna – zarządzanie cenami, marżą i innymi warunkami komercyjnymi, generowanie ofert;
- integracja z systemami CRM (Salesforce.com) i ERP (IFS 7.5)

Zadania:
- opracowanie strategii testowania rozwiązań (funkcjonalne oraz integracji z CRM i ERP)
- kierowanie międzynarodowym zespołem testowym (inżynierowie i sprzedawcy z Europy i Azji)
- przygotowywanie test scenarios (z uwzględnieniem negative testing)
- nadzorowanie testów (ciągły proces zdalnego testowania oraz warsztaty testowe)
- dokumentowanie wyników
- ścisła współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:
- biegła znajomość jęz. angielskiego (międzynarodowy zespół projektowy – Polacy, Norwegowie, Azjaci, Brytyjczycy)
- doświadczenie w podobnych projektach
- doświadczenie w roli Test Managera
- udokumentowane kompetencje Test Managera (certyfikat) będą dodatkowym atutem

Spełniasz wymagania i chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Zapraszamy do przesłania CV w j. angielskim na adres email:
it@lsj.pl
z dopiskiem w temacie maila: test manager Szczecin + imię i nazwisko

Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

LSJ Group należy do liderów rynku usług rekrutacyjnych. Od ponad 10 lat organizuje legalną i w pełni bezpieczną pracę w kraju i za granicą. Z ofert pracy firmy skorzystało już kilka tysięcy osób z całego kraju, a zadowolenie rekrutowanych przez nas pracowników potwierdza fakt, iż polecają nas sobie nawzajem. Licencja nr 4440.

LSJ Group
ul. Celna 1
70-644 Szczecin
Nr tel. 91 814 52 59
email: it@lsj.pl

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-22
Wyświetlona: 6060 razy