Praca dla osób z językiem tureckim

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o. o. / Kraków

Tagi: turecki kraków obsługa klienta

Poszukujemy osób chętnych do pełnoetatowej pracy z wykorzystaniem języka tureckiego, do pracy w Krakowie. Osoby te będą odpowiedzialne za wsparcie i kontakt z klientami tureckojęzycznymi.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego! Klient zapewnia szkolenia wdrażające.

Oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości języka tureckiego,
- co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane.

Zakres obowiązków:
- Udzielanie telefonicznego wsparcia technicznego klientom korporacyjnym,
- Przyjmowanie i administrowanie zleceniami,
- Tworzenie raportów,
- Branie udziału w różnych projektach.

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę na czas nieokreślony,
- bogaty pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, karnety do kina i teatru),
- możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia kompetencji językowych w międzynarodowym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub polskim w tytule wpisując: „Customer Service Specialist with Turkish”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-22
Wyświetlona: 5807 razy