Inżynier ds. Symulacji (MATLAB, Simulink, Stateflow)

praca it: etat dla Cyclad / Kraków

Tagi: MATLAB Simulink Stateflow

Kraków

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Inżyniera ds. Symulacji do pracy w Krakowie.

Opis stanowiska:
• Przygotowanie modeli i symulację w środowisku MATLAB/Simulink/Stateflow
• Tworzenie systemów czasu rzeczywistego z wykorzystaniem modelowania i automatycznej generacji kodu
• Wsparcie dla grupy inżynierów systemowych w zakresie modelowania i symulacji
• Projektowanie układów sterowania i regulacji
• Analizę, definicję i dokumentację wymagań technicznych dotyczących produktu
• Kontakt z klientem w zakresie uzgodnień technicznych na etapie rozwoju produktu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki – elektronika, informatyka, automatyka, robotyka)
• Biegła znajomość środowiska MATLAB/Simulink/Stateflow
• Minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze modelowania i symulacji systemów automatyki i sterowania
• Znajomość zagadnień regulacji PID
• Znajomość systemów mikroprocesorowych (sprzęt i/lub oprogramowanie)
• Znajomość zagadnień związanych z automatycznym generowaniem kodu dla systemów mikroprocesorowych
• Znajomość podstaw inżynierii wymagań oraz UML/SysML
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów technicznych
• Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
• Mobilność (podróże służbowe), prawo jazdy

Mile widziana znajomość:
• Języka niemieckiego lub francuskiego
• Narzędzi: IBM DOORs, Enterprise Architect
• Narzędzi firmy dSpace
• Procesów tworzenia oprogramowania (np. CMMi, SPiCE, Agile)

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-21
Wyświetlona: 6624 razy