Projektant-Programista Java

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Java J2EE projektant programista

Warszawa

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Projektowanie i implementacja aplikacji w technologii J2EE
• Utrzymanie obecnych aplikacji

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne
• Doświadczenia w programowaniu systemów w języku Java (J2EE)
• Umiejętność projektowania i implementacja relacyjnych baz danych (Oracle, Sybase)
• Znajomość technologii: JSF, Ajax, Hibernate, JPA, EJB 3.0, WebServices, JMS, Css, Maven, J2EE, HTML, XML, Servlets, JSP, JavaScript
• Znajomość serwera aplikacji: Websphere, JBoss
• Znajomość języka PL/SQL w stopniu podstawowym
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole, elastyczność
• Umiejętności analityczne

Dodatkowe umiejętności mile widziane:
• Znajomość zagadnień typu Workflow, jBPM
• Znajomość zagadnień związanych z ESB oraz integracją systemów w architekturze SOA

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-17
Wyświetlona: 4928 razy