Programista .NET

praca it: etat dla IT Recruitment / Poznań

Tagi: net JavaScript ASP NET SQL

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej zajmującej się realizacją zaawansowanych systemów internetowych i portali w najnowszych technologiach, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

- tworzenie i modyfikowanie kodu serwisów z zachowaniem najwyższej jakości i zgodności z aktualnymi standardami sieciowymi

Wymagania:

- zaawansowana znajomość .NET i ASP.NET MVC, WPF
- doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych i desktopowych
- znajomość JavaScript i Jquery
- dobra znajomość MS SQL Server
- znajomość ADO.NET i Linq
- minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformie .NET
- wykształcenie na kierunku informatycznym (minimum tytuł inżyniera)
- znajomość języka angielskiego
- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

- znajomość metodyki scrum
- znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem video

Firma oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
- możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-16
Wyświetlona: 4870 razy