UNIX Release Manager

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Wrocław

Tagi: C++ Release Build

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których programowanie to coś więcej niż tylko praca, a każdy projekt to nowe wyzwanie. Jeśli dążysz do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, jesteś samodzielny i odpowiedzialny, gotowy do pracy w zespole, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
UNIX Release Engineer
Nr. Ref: REEN/E/WRO/0513/
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
• Rozwijanie, testowanie oraz administrowanie programami służącymi do automatyzacji procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania
• Opracowywanie, utrzymanie i sprawdzanie poprawności buildów i skryptów wdrażania
• Konfigurowanie SIT/UAT/Regression Environments
• Zarządzanie i koordynacja prac zespołu programistów oraz komunikacja z wykorzystaniem Subversion

Wymagania:
• Wyksztalcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
• Zdolności analityczne i umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów
• Umiejętność programowania w językach C/C++
• Doskonała znajomość systemu UNIX
• Dobra znajomość cyklu oprogramowania
• Doświadczenie w tworzeniu komponentów w środowisku Unix/C++
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty
• Znajomość języków Powershell, Perl, Rak e, Python
• Znajomość Java packaging, RPM
• Znajomość Nexus, Nolio
• Gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-15
Wyświetlona: 4686 razy