Handlowiec/Key Account Manager (outsourcingIT)

praca it: etat dla Cloudware Polska Sp. z o. o. / Warszawa

Tagi: KAM Key account manager handlowiec

Opis stanowiska:

  • Obsługa kluczowych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów (sektor finanse/bankowość lub MŚP),
  • Dbanie o bardzo dobre relacje z klientami oraz utrzymywanie stałego portfela kluczowych klientów,
  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów IT,
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty firmy,
  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży – prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje umów i negocjacje cenowe,
  • Monitorowanie rynku – bycie na bieżąco w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów,
  • Realizowanie założonych planów sprzedaży,

Wymagania:

  • Doskonała znajomość danego segmentu rynku (finanse/bankowość lub MŚP); zbudowane relacje w danym sektorze,
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży projektów IT poparte sukcesami,
  • Sukcesy sprzedażowe w zakresie projektów handlowych o wartości powyżej 1 miliona PLN,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem na szczeblu zarządczym (Zarząd /-1/-2),
  • Wiedza z zakresu rozwiązań infrastrukturalnych i software’u wspomagającego decyzje biznesowe, dedykowanych dla klientów z sektora enterprise, m.in:
    1. Cloud computing,
    2. Usługi integratorskie,
    3. Rozwiązania sieciowe i serwerownie,
    4. Zarządzanie zasobami IT,
    5. Business intelligence.
    6. Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
    7. Samodzielność, nastawienie na cel i skuteczność w działaniu,

Oferujemy:

  • Rozwój w oparciu o indywidualny plan szkoleń,
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii,
  • Doskonałą atmosferę w pracy,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-14
Wyświetlona: 5723 razy