Programista .NET

praca it: etat dla Advantage / Warszawa

Tagi: NET C# MVC WCF LinQ

Jeden z liderów tworzenia aplikacji internetowych i na urządzenia mobilne poszukuje osoby do stałej współpracy na stanowisko Programisty .NET

woj. mazowieckie

Zadania :

Rozwój aplikacji na urządzenia mobilne Udział w procesie projektowania i implementacji nowych aplikacji Współpraca z Klientami z różnych sektorów

Wymagania :

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne Min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku Umiejętność programowania w .NET C#, MVC 3.5/4.0, web architecture, WCF, LinQ Bardzo dobra znajomość środowisk Microsoftu VS2010/2012, SQL Server 2008 R2 Umiejętność projektowania i optymalizacji baz danych, znajomość TSQL Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Microsoft Umiejętność tworzenia stron i aplikacji sieciowych [HTML, CSS 2.0, Javascript + JQUERY, XML i RIA] mile widziane Umiejętność tworzenia aplikacji w technologii Silverlight mile widziana Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów Umiejętność pracy w zespole Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy :

Udział w interesujących projektach Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym środowisku Wynagrodzenie dopasowane do indywidualnych wyników

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-14
Wyświetlona: 5132 razy