Senior Account Manager w agencji interaktywnej

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Migomedia Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Account Manager Project Account Manager

Wraz z rozwojem szukamy dodatkowej, wybitnej osoby:

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych w szczególności serwisów www – koniecznie w agencji interaktywnej najlpiej
  • Umiejętność kierowania zespołem i pracy nad kilkoma projektami jednocześnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy i czasu
  • Bardzo dobra znajomość branży i technologii internetowych
  • Umiejętność tworzenia układów funkcjonalnych (makiet) serwisów internetowych
  • Znajomość przynajmniej podstaw zasad użyteczności stron internetowych
  • Mila widziana znajomość programu Axure

Zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa klientów i prowadzenie/nadzorowanie projektów z zakresu serwisów www, aplikacji lub kreacji
  • Opracowywanie układów funkcjonalnych/makiet
  • Wywoływanie efektu WOW u klienta! :)
  • Delegowanie zadań, monitorowanie zespołu, planowanie zasobów i terminów

Gwarantowane

  • Stabilną i ambitną pracę w doświadczonej agencji interaktywnej (biuro w centrum Warszawy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielność i ciekawe projekty
  • Wszelkie narzędzia do pracy (telefon, laptop…)
  • Umowa o pracę (możliwe także inne formy)
  • Przyjazna atmosfera w wesołym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-13
Wyświetlona: 5713 razy