Java/J2EE developer Szczecin Również dla studentów

praca it: etat dla New-Invest / Szczecin

Tagi: java szczecin jee studen studenta

Firma z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku w Wielkiej Brytanii oraz rozwijająca swoje struktury na terenie Polski. Współpracuje z wieloma znanymi markami dostarczając rozwiązania pozwalające na efektywne zarządzanie procesami biznesowymi. Rozwój pracowników

Opis stanowiska:
Rolą Kandydata będzie opracowanie specyfikacji, tworzenie oraz rozwój oprogramowania zgodnego z potrzebami Klientów.
Co więcej stanowisko obejmuje pracę zespołową oraz kontakt i współpracę zarówno z siedzibą w Wielkiej Brytanii jaki i tamtejszymi klientami aby dostarczać jak najwyższej jakości rozwiązania

Zadania:
· Dostarczanie rozwiązań informatycznych zgodnych z wymaganiami oraz w określonym czasie,
· Zapewnianie jakości kodu
· Tworzenie dokumentacji technicznej
· Współpraca z członkami zespołu oraz samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
· Identyfikacja błędów i możliwości optymalizacji
· Wykonywanie obowiązków zgodnych z poleceniami przełożonego
· Specyfikacja stanowiska:
- Software Development – 90%
- Kontakt z Klientem – 10%

Oferujemy:
· zatrudnienie w rozwojowej firmie z brytyjskim kapitałem,
· możliwość zatrudnienia dla osób nie posiadających doświadczenia komercyjnego
· kursy, szkolenia, rozwój i możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia zawodowego
· bardzo dobre warunki finansowe
· lokalizacja biura blisko centrum miasta
· pracę w międzynarodowym środowisku pracy
· realizację ciekawych i ambitnych projektów

Oczekiwania wobec Kandydata:
· Znajomość Java SE 5 (lub wyższej) i Java EE.
· Core Java, EJB 2/3, Servlets, SQL, web frameworks
· Dobra znajomość testów jednostkowych w ramach cyklu rozwoju oprogramowania.
· Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
· Dodatkowe mile widziane umiejętności:
- JBoss Application Server (5.x).
- Silne zrozumienie dużych globalnych aplikacji w środowisku wielonarodowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-08
Wyświetlona: 5282 razy