Development Manager

praca it: etat dla CYCLAD SP. Z O.O. / Radzionków

Tagi: Manager Development produkcja oprogramowania

Radzionków

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Kompleksowe kierowanie pracą działu
• Weryfikacja wymagań dla systemów informatycznych w aspekcie możliwości realizacji
• Określanie standardów kodowania oraz wzorców projektowych stosownych w procesie wytwarzania oprogramowania
• Nadzór merytoryczny, konsultacje przy problemach w implementacji
• Wyznaczanie kierunków rozwoju technologii i narzędzi używanych w zespole

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Znajomość notacji UML, BPMN i narzędzi CASE
• Praktyczna znajomości metodyk zarządzania projektami IT
• Znajomość narzędzi do tworzenia i projektowania aplikacji: MS Visio, Enterprise Architect, Eclips
• Znajomość:
o Baz danych: MySQL, Oracle
o Języków i technologii: C#, .NET, PHP, Java SE/J2EE, HTML, CSS, JS, XML
o Narzędzi: MS Office, MS Project
• Umiejętność planowania i budżetowania
• Monitorowanie oraz raportowanie

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-07
Wyświetlona: 4144 razy