Senior Unix AIX Administrator - międzynarodowe centrum IT

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Katowice

Tagi: unix AIX administrator administrowanie bazy danych

Dla naszego Klienta – centrum wsparcia infrastruktury IT międzynarodowej firmy – w związku z intensywnym rozwojem organizacji, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Senior Unix AIX Administratora.

Zakres obowiązków:
- rozwijanie, administrowanie i utrzymanie systemów operacyjnych Unix
- projektowanie i wdrażanie systemów
- instalacja i konfiguracja oraz utrzymanie systemów AIX/IBM Power System i ich infrastruktury
- wspieranie użytkowników w codziennej pracy
- rozwiązywanie pojawiających się problemów
- tworzenie jakościowej dokumentacji technicznej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, bądź pokrewne)
- min. dobra znajomość języka anielskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobra znajomość systemu AIX i platformy IBM Power Systems
- umiejętność konfigurowania VIOS-ów, znajomość technologii VLAN, VSCSI, NPIV
- umiejętność konfigurowania konsol HMC
- umiejętność instalacji/konfigurowania serwerów NIM
- doświadczenie w pracy z technologiami PowerHA (HACMP) oraz PowerVM
- doświadczenie w instalacji i utrzymaniu dużych wysokodostępnych serwerów
- znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP

Korzyści:
- praca w rozwijającej się organizacji, cieszącej się dynamicznym wzrostem zatrudnienia
- możliwość budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji (awanse pionowe oraz poziome)
szkolenia: miękkie, techniczne oraz certyfikujące
- bogaty pakiet socjalny: program emerytalny, wczasy pod gruszą, karta fitness, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
- konkurencyjne wynagrodzenie
- przyjazna atmosfera pracy, dostęp do game room

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-30
Wyświetlona: 5921 razy