Programista C

praca it: etat dla Cyclad / Francja

Tagi: Programista C

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, globalnego lidera rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej, poszukujemy osób na stanowisko Programisty C do pracy w Sophia Antipolis (Francja). Oferta dotyczy pracy dla firmy specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania do obsługi i rezerwacji podróży drogą online, jej produkty wspierają ponad 600 agencji turystycznych na terenie Europy.

Opis stanowiska:
• Analizowanie wymagań i potrzeb klienta
• Tworzenie nowych rozwiązań zintegrowanych ze środowiskiem operacyjnym klienta oraz udoskonalanie rozwiązań istniejących
• Uczestnictwo w różnych etapach procesu tworzenia oprogramowania
• Kompleksowe testowanie dostarczanych produktów, wykrywanie i usuwanie błędów
• Wsparcie konsultanckie związane z weryfikacją i wprowadzaniem nowych rozwiązań
• Tworzenie stosownej dokumentacji technicznej
• Współpraca z zagranicznymi developerami i konsultantami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Biegłość w tworzeniu aplikacji w języku C/C++
• Dobra znajomość biblioteki STL
• Doświadczenie w pracy na systemie Linux/Unix oraz platformie Mercurial (lub pokrewnej)
• Umiejętność pracy z bazami SQL
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
• Duży potencjał rozwoju, udział w organizowanych przez firmę szkoleniach
• Współpracę i możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy konsultingowej
• Dostęp do najnowszych narzędzi i technologii
• Profesjonalne szkolenia
• Atrakcyjne pakiety socjalne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-29
Wyświetlona: 9771 razy