New Business Manager / Sprzedawca

praca it: etat dla Interaktik / Cała Polska

Tagi: New Business Manager Handlowiec Sprzedawca Zarządzanie Partner Zlecenie Etat Współpraca

Interaktik studio kreatywne poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko New Business Manager. Jeżeli wiesz, jak zbudować trwałą relację z siatką kilku ciekawych klientów, nie zastanawiaj się, szukamy właśnie Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów (serwisy www, kreacje drukowane, kampanie reklamowe, e-marketing, social media – outdoor, prasa i przede wszystkim Internet)
  • Analiza potrzeb, budżetowanie projektów i ofertowanie
  • Doradztwo i prezentacja rozwiązań dla klientów

Jeżeli:

  • Masz minimum 2 letnie doświadczenie w pozyskiwaniu klientów w agencji interaktywnej lub reklamowej, najchętniej poparte udokumentowanymi sukcesami
  • Kręci Cię czynne zdobywanie nowych klientów
  • Wiesz jak nawiązywać kontakty i budować trwałe relacje z Klientami
  • Umiesz doradzić klientowi rozwiązania
  • Umiesz przekonywać, negocjować i konsekwentnie realizować cele
  • Potrafisz przeprowadzić profesjonalną prezentację

to szukamy właśnie Ciebie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system motywacyjny: stała pensja plus prowizje zależne od wartości sprzedanych projektów oraz kwartalne bonusy za realizację planów sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielność i możliwości dużego rozwoju
  • Wsparcie doradcze przy realizacji ofert i prezentacji
  • Dopuszczamy elastyczne formy zatrudnienia, możliwość pracy zdalnej – to Ty decydujesz, jak Ci wygodniej, dla nas liczy się efekt

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-27
Wyświetlona: 5674 razy