Team Leader (programowanie w metodyce Agile)

praca it: etat dla IT Recruitment / Gdańsk

Tagi: team leader java agile

Dla naszego Klienta, firmy z branży usług informatycznych (tworzenie oprogramowania, szkolenia, usługi konsultingowe), poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
- Koordynacja wielu jednoczesnych strumieni rozwoju oprogramowania pomiędzy zespołami w różnych lokacjach
- Bycie liderem technicznym, promującym, definiującym, dostosowującym i wdrażającym najlepsze praktyki w metodyce agile
- Współpraca ze wszystkimi wydziałami w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów – sukces klienta
- Współpraca z Menadżerem Produktu poprzez sprawdzanie poprawności produktu, ustalanie priorytetów i przedstawianie szacunków/kosztorysów
- Zapewnienie klarowności poprzez lightweight metrics i zdawanie raportów ze stanu projektu
- Ustalanie celów dla pracowników i weryfikacja ich wykonalności
- Dawanie przykładu i praktykowanie integracyjnego stylu zarządzania

Wymagania:
- Doświadczenie w prowadzeniu zespołu programistów (całkowity proces wytwórczy oprogramowania)
- Bardzo dobra i aktualna znajomość Java (preferowane) lub .NET (lub inne nowoczesne platformy programistyczne, zwłaszcza web-based)
- Umiejętność doradzania i motywowania inżynierów
- Umiejętność efektywnego delegowania zadań i monitorowania postępów w grupie
- Minimum 5 lat (preferowane 10+ lat) doświadczenia w programowaniu
- Świetne kreatywne i innowacyjne umiejętności rozwiązywania problemów
- Biegła znajomość języka angielskiego (współpraca na poziomie międzynarodowym)

Mile widziane:
- Dobra znajomość kilku systemów kontroli wersji

Firma oferuje:
- Umowa o pracę lub kontrakt
- Atrakcyjne wynagrodzenie i inne przywileje
- Nowoczesne i ergonomiczne stanowisko pracy oraz narzędzia do rozwoju i zarządzania
- Wymagającą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, wśród wykwalifikowanych ludzi z pasją, na fantastycznych aplikacjach
- Praca w środowisku opartym na takich zasadach jak szczerość, prawda, otwartość i szacunek dla klienta
- Możliwość poznania ludzi z całego świata

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-23
Wyświetlona: 8350 razy