Konsultant ds. Monitorowania Systemów

praca it: etat dla CYCLAD Polska / Paris

Tagi: monitoring język francuski zagranica

Obecnie dla naszego Klienta będącego jednym z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, posiadającego ponad 300 biur w 40 krajach i będącego największą firmą doradczą w Europie, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Konsultanta ds. monitorowania systemów ze znajomością języka francuskiego.

Opis stanowiska:
• Monitoring infrastruktury informatycznej klienta
• Reagowanie na alerty, rozwiązywanie problemów technicznych
• Wykonywanie testów systemowych
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub filologiczne
• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość obsługi komputera w tym środowiska Windows i pakietu MS Office
• Wiedza techniczna z zakresu IT
• Komunikatywność
• Rzetelność i dokładność
• Otwarcie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
• Mile widziana znajomość: MS Exchange, Blackberry

Oferujemy:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Bogaty program szkoleniowy
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-18
Wyświetlona: 4088 razy