Tester Oprogramowania

praca it: etat dla IT Support Group / Warszawa

Tagi: Tester oprogramowania

ITSG to firma działająca na rynku polskim od 10 lat, wyróżniająca się kompleksowością
i innowacyjnością przeprowadzonych projektów i wdrożonych produktów dla firm z sektora instytucji finansowych, medycyny, farmacji, telekomunikacji oraz mediów. Wraz z dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy utalentowanych, zaangażowanych i zorientowanych na cel osób na stanowisko:

Tester oprogramowania

Opis stanowiska:

• Wyszukiwanie defektów funkcjonalnych i logicznych w ramach tworzonego oprogramowania (.NET, PHP, node.js),
• Weryfikacja i zapewnienie funkcjonalnej zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi,
• Tworzenie scenariuszy testowych oraz planowanie prac testowych,
• Ścisła współpraca z zespołem developerów celem rozwiązywania napotkanych błędów oprogramowania,
• Rozwój kompetencji związanych z automatyzacją procesu testowania w firmie (Selenium, testacular),
• Współuczestnictwo w optymalizacji procedur zarządzania jakością w oprogramowaniu.

Wymagania:

• Conajmniej 1.5 roku doświadcznie na stanowisku powiązanym z zapewnieniem jakości oprogramowania,
• Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, ew. ostatnie lata studiów,
• Podstawowa umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL, MS SQL, PostgreSQL),
• Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji internetowych (XSS, SQL Injection, przechwytywanie sesji itp.),
• Dociekliwość, cierpliwość, dokładność.

Mile widziane:

• Znajomość narzędzi wspierających proces testowania (np. JMeter, Selenium, Testacular),
• Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem oprogramowania w technologiach obiektowych takich jak C#, JAVA,
• Umiejętność pracy z narzędziami debugowania takimi jak Firebug, Fiddler,
• Podstawowa wiedza z zakresu technologii HTML, JavaScript, CSS, XML, DOM,
• Podstawowa wiedza z zakresu programowania obiektowego.

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Pracę nad ciekawymi projektami informatycznymi,
• Realny wpływ na funkcjonowanie firmy oraz dział QA w firmie,
• Ścieżkę awansu – możliwość prowadzenia własnego zespołu,
• Elastyczne warunki współpracy,
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów,
• Prywatną opiekę medyczną,
• Otwartość na Twoje pomysły.

Lokalizacja: Warszawa, woj. Mazowieckie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Oferta ważna do 31.05.2013

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-16
Wyświetlona: 5021 razy