C#/.NET Developer

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: C#

Katowice

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Utrzymywanie i rozwój aplikacji produktów klienta
• Prowadzenie projektów oraz delegowanie zadań, aby zapewnić czasowe ich wykonywanie
• Współpraca z innymi zespołami (również międzynarodowymi)
• Wsparcie i szkolenie mniej doświadczonych pracowników
• Tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Co najmniej 3 lata doświadczenia jako Software Developer C#/C++
• Bardzo dobra znajomość C# lub C++
• Dobra znajomość języka angielskiego (na poziome B2)
• Myślenie analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:
• Międzynarodowe i komfortowe środowisko pracy
• Przyjemna i dynamiczna atmosfera pracy
• Otwarty, kreatywny i innowacyjny zespół specjalistów
• Szerokie możliwość rozwoju zawodowego
• Bogaty pakiet świadczeń socjalnych wraz z prywatną opieką medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-16
Wyświetlona: 4910 razy