Sprzedawca IT

praca it: etat dla Agencja rekrutacyjna / Krotoszyn (woj. wielkopolskie)

Tagi: hanlowiec sprzedaż IT

Dla naszego Klienta, firmy z branży systemów zabezpieczeń i monitoringu, systemów sprzedaży, sprzętu komputerowego i oprogramowania, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Krotoszyn

Zadania:

- czynna sprzedaż sprzętu komputerowego
- fachowe doradztwo z zakresu oferowanych produktów
- obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- realizacja założonych planów sprzedażowych
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- znajomość branży IT
- obsługa komputera
- wykształcenie min. średnie
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientem
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- otwartość i pozytywne nastawienie
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- doświadczenie w doborze odpowiedniej konfiguracji sprzętu

Firma oferuje:

- pracę w oparciu o umowę o pracę (w pełnym wymiarze godzin) po okresie próbnym (1-2 miesiące)
- możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-12
Wyświetlona: 3798 razy