Młodszy administrator Linux w centrum wsparcia IT

praca it: etat dla Grafton Recruitment Polska / Katowice

Tagi: Linux administrator administrowanie informatyka

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu, dostarczającej kompleksowe rozwiązania i usługi IT, poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy administrator linux w centrum wsparcia IT.

Zakres obowiązków:
- obsługa aplikacji na platformach Linux
- obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
- zespołowa realizacja projektu przeniesienia obsługi operatorskiej od klienta wewnętrznego z zagranicy
- obsługa aplikacji (Control-m, Blade Logic, etc.)

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w administracji systemami Linux
- doświadczenie w monitoringu systemów
- min. dobra znajomość języka angielskiego – niezbędna do kontaktów z jednostkami zagranicznymi
- umiejętność pracy zespołowej
- umiejętność podejmowania szybkich decyzji
- gotowość do pracy w systemie 24/7

Korzyści:
- praca w rozwijającej się organizacji, cieszącej się dynamicznym rozwojem struktur
- możliwość budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji (awanse pionowe oraz poziome)
- szkolenia: miękkie, techniczne oraz certyfikujące
- bogaty pakiet socjalny: program emerytalny, wczasy pod gruszą, karta fitness, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna
- konkurencyjne wynagrodzenie
- przyjazna atmosfera pracy, dostęp do game room

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-12
Wyświetlona: 5655 razy