Programista (programowanie obiektowe C# lub Java)

praca it: etat dla IT Recruitment / Katowice

Tagi: Programista programowanie obiektowe C# Java

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki na polskim rynku specjalistycznych usług informatycznych w obszarze infrastruktury informatycznej, aplikacji biznesowych oraz doradztwa, konsultingu i wsparcia technicznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

- programowanie aplikacji
- wykonywanie testów jednostkowych
- przygotowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

- umiejętność programowania obiektowego w języku C# lub Java
- znajomość notacji UML
- znajomość języka SQL
- komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole
- kilkuletnie doświadczenie w programowaniu (minimum rok)
- wykształcenie wyższe na kierunku/specjalizacji związanej z IT, matematyki lub fizyki (co najmniej licencjat)

Mile widziane:

- praktyczne doświadczenie w programowaniu aplikacji wielowarstwowych i wielowątkowych w technologii J2EE lub .NET
- znajomość technologii: serwery aplikacji J2EE (WebLogic, Tomcat, Jboss) lub .NET, relacyjne systemy bazodanowe oparte o SQL

Firma oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub umowę kontraktową
- możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-12
Wyświetlona: 5234 razy