Analityk

praca it: etat dla IT Recruitment / Katowice

Tagi: anality UML SQL

Dla naszego Klienta, wiodącej spółki na polskim rynku specjalistycznych usług informatycznych w obszarze infrastruktury informatycznej, aplikacji biznesowych oraz doradztwa, konsultingu i wsparcia technicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
–gromadzenie wymagań funkcjonalnych (praca z klientem)
–analiza i projektowanie systemów informatycznych
–przygotowanie i nadzór wykonania testów funkcjonalnych
–przygotowanie szkoleń końcowych użytkowników
–wsparcie zespołu handlowego w działaniach presales

Wymagania:
–praktyczne doświadczenie w analizie i projektowaniu systemów informatycznych
–praktyczna umiejętność posługiwania się notacją UML
–znajomość języka SQL
–komunikatywność
–umiejętność pracy w zespole
–dobra organizacja pracy i samodzielność
–kilkuletnie doświadczenie w programowaniu (minimum rok)
–wykształcenie wyższe (co najmniej licencjat, nie jest wymagane wykształcenie informatyczne)

Mile widziane:
–wiedza i doświadczenie w jednym z obszarów: telekomunikacja, rachunkowość, finanse, ubezpieczenia, bankowość
–znajomość technologii informatycznych: serwer aplikacji J2EE, .NET, systemy bazodanowe MS SQL i Oracle
–bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie

Firma oferuje:
–zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub umowę kontraktową
–możliwość rozwoju, narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-11
Wyświetlona: 5136 razy