Menedżer produktu IT

praca it: etat dla Adecco Poland Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Menedżer produktu IT

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław
nr ref.: PM/2013

Opis stanowiska:
• Budowanie strategii marketingowej dla grupy produktów IT
• Wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz zarządzanie portfolio produktów
• Ustalanie cen i marż na produkty
• Wsparcie promocyjne i osiąganie założonych parametrów (marży, sprzedaży, udziałów rynkowych)
• Planowanie i kontrola budżetu marketingowego
• Rekomendowaniem działań naprawczych
• Monitoring sprzedaży i analiza kosztów
• Realizacja działań komunikacyjnych: ATL, BTL oraz PR dla produktów

Wymagania:
• 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Product / Brand Manager (mile widziane w obszarze IT)
• Wykształcenie wyższe związane z marketingiem lub zarządzaniem
• Umiejętność tworzenia strategii i analiz marketingowych
• Doświadczenia w zarządzaniu projektami/grupą produktów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
• Bardzo dobra znajomość programów Power Point i Excel
• Podstawowa znajomość programów graficznych (np.: Corel, Photoshop)
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Kreatywność w działaniu i orientacja na realizację celów
• Umiejętność pracy w grupie
• Zdolności analitycznego myślenia

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju podczas realizacji atrakcyjnych projektów
• Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
• Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Umowę o pracę

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-10
Wyświetlona: 5102 razy