Programista PHP / PHP Developer Staż

praca it: etat dla Click Community Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: programista PHP MySQL facebook

startup
click apps
www.click-apps.pl

oferuje staż na stanowisko „programista php”

Nasz doświadczony zespół wprowadzi cię do programowania aplikacji na facebooka i
urządzeniach mobilnych, jeżeli interesujesz się programowaniem, facebook’iem i aplikacjami
mobilnymi! – aplikuj na: rekrutacja małpa clickcommunity.pl

Opis stanowiska:

-Tworzenie dynamicznych aplikacji na portalu facebook
-Projektowanie, implementowanie i testowanie nowych funkcjonalności
-Optymalizacja, naprawa błędów i bieżące modyfikacje kodu
-Bieżący nadzór i ulepszanie narzędzi administracyjnych
-Udział w kreatywnym wymyślaniu nowych aplikacji i rozwoju startupu
-Poznawanie najnowszych narzędzi i trendów w programowaniu aplikacji facebookowych i
mobilnych.

Znajomość:

- PHP
- MySql
- HTML
- CSS

Mile widziana:
- wzorca MVC oraz programowania obiektowego
- znajomość JavaScript wraz z framework’iem jQuery
- znajomość facebook api

Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce, kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie, czas
trwania stażu – od 1 do 3 miesięcy w zależności od posiadanego doświadczenia.

Oferujemy:

-Indywidualna ścieżka kariery po zakończonym stażu, wynagrodzenie progresywne od 3000 zł brutto
-Praca przy ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz przy innowacyjnym produkcie
-Praca w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów
-Własny system szkoleń z najnowszych trendów z programowania apliakacji, stała opieka firmy coachingowej.
-Praca w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze.

Czekamy na Twoje CV

programista php staż

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-09
Wyświetlona: 5770 razy