JAVA Developer (Poznań)

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: Programista Java Programista Java Tomcat Spring

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta – amerykańskiego start’upu, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Java Developer
Lokalizacja: Poznań

Oferowane wynagrodzenie: 5.000 – 10.000 brutto (z możliwością negocjacji dla najlepszych)

Opis stanowiska:
- Rozwój i implementacja oprogramowania

Oczekiwania:
- Zaawansowana wiedza z zakresu Javy
- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Java Developer
- Znajomość Junit, Tomcat, Spring
- Znajomość aplikacji wielowątkowych
- Znajomość SQL, a szczególnie MySQL i PostgreSQL
- Wykształcenie wyższe (o profilu informatycznym lub pokrewne)
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Umiejętność pracy zespołowej
- Odpowiedzialność i zaangażowanie
Mile widziane:
- Znajomość systemu Linux (preferowane Ubuntu)
- Znajomość HTML/JS/JSP/CSS/AJAX

Klient oferuje:
- Atrakcyjne zarobki (5.000 – 10.000 brutto, z możliwością negocjacji dla najlepszych)
- Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę lub w oparciu o współpracę B2B (do wyboru)
- Praca stacjonarna w Poznaniu
- Satysfakcjonująca praca w międzynarodowym środowisku
- Zgrany zespół doświadczonych specjalistów
- Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
- Elastyczne godziny pracy
- Możliwość rozwoju i awansu
- Szansa na udział w ekscytującym start’upie z Doliny Krzemowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-09
Wyświetlona: 5017 razy