Drupal Developer

praca it: etat dla Cybercom Poland / Warszawa

Tagi: Drupal PHP

Cybercom Poland istnieje na rynku polskim od ponad 15 lat a wiedza i doświadczenie zebrane przez ten czas pomagają nam nieustannie podnosić jakość świadczonych usług, aby wyniki współpracy zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy pewnym i wiarygodnym partnerem biznesowym.

Obecnie poszukujemy do współpracy osoby na stanowisku: Drupal/PHP Developer
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
•Projektowanie, tworzenie, programowanie i utrzymywanie witryn internetowych, w szczególności rozwiązań wykorzystujących CMS Drupal;
•Prace programistyczne związane z tworzeniem aplikacji w środowisku PHP;
•Współpraca z zespołem i umiejętność samodzielnego działania w oparciu o dokumentację projektu;
•Stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie wykorzystywanych technologii oraz narzędzi.

Oczekiwania:
•Praktyczna znajomość i doświadczenie w pracy z systemem CMS Drupal;
•Znajomość PHP, HTML;
•Umiejętność pracy w zespole;
•Komunikatywny poziom języka angielskiego (umiejętności pracy z dokumentacją techniczną w tym języku).

Mile widziane:
•Znajomość Javascript, SQL, MySQL;
•Portfolio zrealizowanych projektów.

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie w firmie o skandynawskiej kulturze pracy
•Twórczą pracę w zespole otwartych i zaangażowanych osób lubiących swoją pracę;
•Możliwość pracy w łódzkim lub warszawskim biurze firmy;
•Szkolenia techniczne, językowe, rozwoju osobistego;
•Ściśle określoną ścieżkę kariery;
•Atrakcyjne warunki wynagradzania;
•Prywatną opiekę medyczną;
•Pakiet Benefit Multisport;
•Dobrą atmosferę;
•Elastyczność pracy i samodzielność w działaniu;
•Możliwość odpoczynku w game/chill-out room;
• „Owocne” poniedziałki.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-05
Wyświetlona: 5050 razy