Senior Account Manager

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Kraków

Tagi: Account Manager sprzedaż obsługa klienta Senior Account Manager

W związku z rozwojem wielu nowych produktów SoInteractive pręznie rozbudowuje Dział Business. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Account Manager, która doskonale odnajdzie się w prowadzeniu zespołu podległych pracowników i oczaruje klientów swoimi zdolnościami negocjacyjnymi oraz sprzedażowymi.

Twoje obowiązki:
zarządzanie zespołem konsultingowo- sprzedażowym
aktywne pozyskiwanie klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
prezentacje rozwiązań i negocjowanie umów
raportowanie do Zarządu
sprzedaż usług i tworzenie kompleksowych ofert

Nasze wymagania:
poparte sukcesami sprzedażowymi, min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
doświadczenie w nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert przetargowych
zarządzanie podległym zespołem
kreowanie strategii sprzedaży
wykształcenie wyższe – zarządzanie i marketing lub ekonomia
znajomość technik sprzedaży i negocjacji
otwartość na innowacje, kreatywne myślenie
znajomość efektywnych metod prezentacji

Mile widziane:
znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w branży interaktywnej/IT

Oferujemy:
wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia Kandydata
stanowisko pełne wyzwań
udział w ciekawych projektach
solidny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym
świeże owoce w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-05
Wyświetlona: 5684 razy